Ферментований рис компанії ЕКО РЕСУРС УКРАЇНА

18 листопада 2020

В харчовій промисловості в сегменті натуральних барвників зростає попит на ферментований рис для виробництва м'ясних продуктів.
Ферментований рис - натуральний барвник, отриманий ферментацією рисового борошна грибковими культурами "Monascus purpureus".
Барвник являє собою порошок темно-червоного кольору з нейтральним смаком і запахом, стійкий до окислення, дії високих температур і світла. Він допомагає регулювати силу кольору продукту, виходячи з побажань виробника і вимог ринку, що дає можливість поліпшення товарного вигляду готового виробу.
Ферментований рис абсолютно нешкідливий, так як не містить штучних і синтетичних компонентів.
Призначений для використання при виробництві емульгованих, реструктурованих та грубоизмельченных м'ясопродуктів.
Застосування препарату не потребує спеціальної підготовки і зміни технологічного процесу виробництва, препарат простий і зручний у застосуванні. При виробництві м'ясопродуктів ферментований рис вноситься безпосередньо в сухому вигляді або у вигляді розчину на першій стадії обробки нежирного сировини. Крім того, може бути рекомендований для підфарбовування білкових сумішей, що складаються для внесення у фарш.
Норма витрати препарату: від 0,5 до 2,0 г на 1 кг фаршу в залежності від використовуваної сировини, кількості добавок і застосовуваних рецептур.
Ступінь фарбування: 1000, 1200, 1500, 2000 U/g.
Контроль якості продуктів, що випускаються – важлива функція на нашому підприємстві. Система менеджменту безпеки харчової продукції компанії «ЕКО РЕСУРС УКРАЇНА» сертифікована по ISO 22000:2005. Використання наших харчових інгредієнтів гарантує Вам випуск якісних м'ясних виробів з дотриманням вимог системи НАССР.

Додаткову інформацію можна отримати у спеціалістів компанії «ЕКО РЕСУРС УКРАЇНА»:
38 (044) 290 96 07
38 (095) 281 86 78
38 (096) 281 86 78
office@eco-resource.com.ua
Будемо раді взаємної співпраці!