Готові дізнатися головний колір 2021?

15 січня 2021

Щороку Інститут кольору Pantone називає «колір року», щоб відобразити настрій часу.
У 2020 році кольором року був обраний синій, і в європейській харчової промисловості на піку популярності виявилися відтінки води «Shades of Aqua» — глибокі сині, блакитні і зелено-блакитні. Довгоочікуване оголошення нового модного кольору продуктів харчування на 2021 рік відбулося в рамках виставки «Харчові Інгредієнти Європа».
І це... Насичений червоний!

Яскравий, авантюрний і трохи химерний червоний уособлює силу і надію. Сміливий колір надає витривалість і мотивує на підйом. Це ті якості, які так необхідні після непростого 2020, щоб воспрять оптимізмом і прагнути вперед, до нових звершень.
Після повсюдних обмежень люди хочуть відчувати свободу і насолоджуватися всіма фарбами життя. Ці устремління в суспільстві підштовхнули експертів кольору в Інституті Pantone до ідеї вибрати чистий активний червоний колір наступного року.
Компанія ЕКО РЕСУРС УКРАЇНА у всеозброєнні зустрічає нові тенденції і готова запропонувати для Ваших продуктів натуральні пігменти червоного кольору. Отримати його Ви зможете, використовуючи натуральні барвники:

  • кармін ЕКОТОН;
  • кармін АКВАНАТ;
  • антоціанин ЭКОТАН;
  • екстракт червоного буряка.

Екстракти та рослинні інгредієнти з офарблюючими властивостями особливо актуальні в делікатних сферах харчування – в дитячій, спортивної і дієтичною.
Дотримуйтесь трендам разом з ЕКО РЕСУРС УКРАЇНА!

Джерело: https://www.eco-resource.ru/blog/gotovy-uznat-glavnyy-cvet-2021