Партнерство як предмет гордості

02 лютого 2021

Індійська компанія Neelikon - передовий виробник барвників і пігментів для легкої промисловості і наш багаторічний партнер, отримала нагороду в номінації «Провідне Підприємство Середнього бізнесу в Індії в 2020 році». Престижне звання підтверджує високу якість продукції Neelikon, що подається ЕКО РЕСУРС УКРАЇНА.
Захід «Компанія завтрашнього дня», у рамках якого була вручена нагорода, проводиться щорічно з метою звернути увагу громадськості на роль малого та середнього бізнесу в економіці.
Neelikon – передовий виробник високоякісних барвників для харчової, фармацевтичної та косметичної промисловості. Компанія визнана однією з трьох топ-виробників харчових і косметичних барвників у світі.
Neelikon Food Dyes and Chemicals Ltd. заснована в 1983 році (Мумбаї, Індія). Зараз це глобальна компанія з представництвами в більш ніж 100 країнах світу.

Нами цінується те, що Neelikon стежить за своєю репутацією і ретельно вибирає партнерів, здатних відповідати її гучного імені і вимогам клієнтів у повній мірі. ЕКО РЕСУРС УКРАЇНА поділяє ідеали та устремління Neelikon, підкреслюючи, що головне в нашій спільній роботі – не просто задоволення вимог, а надання всебічної підтримки на кожному етапі взаємодії з клієнтом.
Завдяки нашому багаторічному співробітництву клієнти можуть бути впевнені в якості барвників і персональний підхід у вирішенні кожної задачі виробництва, в якій галузі харчової промисловості вони б не працювали.
Ми натхнені бачити прогрес і міжнародне визнання наших партнерів!