Вершковий смак без шкоди для здоров'я

24 лютого 2021

Вершкове масло є одним з основних інгредієнтів при виготовленні випічки борошняних, хлібобулочних виробів... І так як ці продукти зазвичай проходять термічну обробку, то в результаті їх смак і аромат слабшають. Тому для посилення органолептичних властивостей, надання готовим виробам характерного смаку і запаху технологи харчової промисловості використовують в своїх рецептах харчовий ароматизатор Масло Вершкове.
Також на виручку виробникам приходять дані харчові ароматизатори при виготовленні масложирової продукції. Натуральне коров'яче масло – це дуже корисний і поживний продукт. Але зловживання ним може загрожувати проблемами зі здоров'ям. Це пов'язано з підвищеним вмістом у маслі жирів і холестерину. А ось ароматизатор Масло Вершкове дозволяє нескінченно насолоджуватися улюбленим смаком без шкоди для здоров'я.
Ми пропонуємо познайомитися з нашими топовими позиціями даних ароматизаторів:
- Масло Вершкове BEU00032/АН UF - смак свіжого домашнього масла з характерною кисло-молочної нотою;
- Масло Вершкове BEU00033/AH UF – ніжний топлено-вершковий смак.
Область застосування:
- кондитерські вироби;
- випічка (у т. ч. печиво);
- масло вершкове, спреди, маргарин;
- морозиво;
- жирові наповнювачі.
Застосування цих ароматизаторів дозволяє доповнити недостатньо виражений смак і аромат продуктів, посилити потрібну смакову ноту (вершкову, молочну, масляну, кисломолочну), що дозволяє оптимізувати смакові характеристики.
Додаткову інформацію, замовлення зразків і рекомендації по застосуванню можна отримати у спеціалістів компанії «ЕКО РЕСУРС УКРАЇНА»:
38 (044) 290 96 07
38 (095) 281 86 78
38 (096) 281 86 78
office@eco-resource.com.ua
У нас багатий асортимент ароматизаторів для будь-яких Ваших ідей!