Про компанію

ТОВ «ЕКО РЕСУРС УКРАЇНА» — сучасний лідер у виробництві натуральних харчових барвників.
Компанія почала свою комерційну діяльність на Україні на початку 2000-х років. У 2007 році в Луганську почалося будівництво власного офісно-виробничого комплексу. Його відкриття відбулося в 2010 році, де і було розпочато виробництво високоякісних натуральних харчових барвників, які стрімко увійшли на ринок харчової промисловості України і міцно зайняли свою нішу.
В середині 2014 року компанія ЕКО РЕСУРС УКРАЇНА переїхала в Київ.
В результаті ретельного пошуку нової виробничої площадки було прийнято рішення облаштуватися в найближчому передмісті Києва, на кордоні між містом Вишневе та Святопетрівське. До кінця грудня 2016 року було завершено будівництво та відбулося відкриття сучасного офісно-виробничо-складського комплексу ЕКО РЕСУРС УКРАЇНА.
Комплекс загальною площею понад 1100 м. кв. складається з трьох поверхів. На першому поверсі розташовані виробнича ділянка, відділ контролю якості, складські приміщення. На другому - офісна частина. На третьому - відділ R&D, відділ IT і розвитку.
Абсолютна гарантія якості — це головний принцип, яким керується Компанія, починаючи з закупівлі сировини, вибору Постачальника, процесу виробництва та закінчуючи контролем якості продукції. Всі наші інгредієнти піддаються комплексному контролю якості.
На підприємстві функціонує сертифікована система менеджменту безпеки харчової продукції відповідно до вимог ISO 22000:2005.
Якість нашої роботи виражається в професіоналізмі співробітників, розумінні потреб клієнтів і відповідальному ставленні до виконання наших обов'язків.
ТОВ «ЕКО РЕСУРС УКРАЇНА» - експерт на ринку харчових барвників.