ТОВ «ЕКО РЕСУРС УКРАЇНА»

ТОВ «ЕКО РЕСУРС УКРАЇНА» - сучасний лідер у виробництві натуральних харчових барвників.
Компанія почала свою комерційну діяльність на Україні на початку 2000-х років. У 2007 році в Луганську почалося будівництво власного офісно-виробничого комплексу. Його відкриття відбулося в 2010 році, де і було розпочато виробництво високоякісних натуральних харчових барвників, які стрімко увійшли на ринок харчової промисловості України і міцно зайняли свою нішу.
В середині 2014 року компанія ЕКО РЕСУРС УКРАЇНА переїхала до Києва.
В результаті ретельного пошуку нової виробничої площадки було прийнято рішення облаштуватися в найближчому передмісті Києва, на кордоні між містом Вишневе і Святопетрівське. До кінця грудня 2016 року було завершено будівництво і відбулося відкриття сучасного офісно-виробничо-складського комплексу ЕКО РЕСУРС УКРАЇНА.
Комплекс загальною площею понад 1100 м.кв. складається з трьох поверхів. На першому поверсі розташовані виробнича дільниця, відділ контролю якості, складські приміщення. На другому - офісна частина. На третьому - відділ R&D, відділ IT і розвитку.
Абсолютна гарантія якості - це головний принцип, яким керується Компанія, починаючи з закупівлі сировини, вибору Постачальника, процесу виробництва і закінчуючи контролем якості продукції, що випускається. Всі наші інгредієнти піддаються комплексному контролю якості.
На підприємстві функціонує сертифікована система менеджменту в області безпеки харчової продукції​ відповідно до вимог ISO 22000:2005.
Якість нашої роботи виражається в професіоналізмі співробітників, розумінні потреб клієнтів і відповідальному ставленні до виконання наших обов'язків.
ТОВ «ЕКО РЕСУРС УКРАЇНА» - експерт на ринку харчових барвників.