Аннато АКВАНАТ E160b

Екстракт Аннато (його також називають Норбиксином, Биксином) являє собою натуральний барвник жовто-оранжевого відтінку. Його головне джерело – м'якоть і насіння олеандрового дерева. Барвник Аннато (Annatto) відноситься до каротиноїдної групи пігментів і позначається як харчова добавка E160b.

Натуральний барвник Аннато в основному застосовується в м'ясопереробній та рибопереробній промисловості, а також для фарбування сирів. Він не втрачає своїх властивостей в нейтральних і лужних середовищах, крім того, існують у кислотостійкій формі. Харчовий барвник Аннато не проявляє помітної чутливості до світла, стабільний при температурній обробці.

Харчові барвники:
Натуральні барвники
Області застосування:
Кондитерська, Корми для тварин, Масложирова, Молочна, М'ясопереробна, Хлібопекарська, Екструдовані продукти
Консистенція:
Рідкий
Характеристика:
Водорозчинний
Кольори:

Купити Аннато хочуть ті виробники, які прагнуть збільшити термін придатності продукції без додавання штучних консервантів, антиокислювачів. У харчовому натуральному барвнику Аннато містяться антиоксиданти, які і дозволяють продукту довго зберігати свої початкові характеристики.

В компанії «Еко Ресурс» можна купити барвник Аннато у різних видах. У нас представлені водорозчинні форми барвника під торговою маркою «АКВАНАТ Аннато», жиродисперсні – під торговою маркою «ЕКОТОН Аннато», а також у вигляді водорозчинного порошку. Можлива поставка в будь-яких кількостях. Ми гарантуємо високу якість барвників і доступні гуртові ціни.

Області застосування:
Кондитерська, Масложирова, Молочна, М'ясопереробна
Кольори: