Аннато ЕКОТОН E160b

Екстракт Аннато (його також називають Норбиксином, Биксином) являє собою натуральний барвник жовто-оранжевого відтінку. Його головне джерело – м'якоть і насіння олеандрового дерева. Барвник Аннато (Annatto) відноситься до каротиноїдної групи пігментів і позначається як харчова добавка E160b.

Основна область застосування натурального харчового барвника анатто є м'ясна промисловість – для фарбування ковбасних оболонок і поверхні копчених м'ясних виробів, молочна промисловість – при виробництві сиру, рибна – фарбування копчених виробів. Цей барвник стійкий до впливу високої температури і світла, стабільний у нейтральних і лужних середовищах. Існують кислотостійкі форми.

Харчові барвники:
Натуральні барвники
Області застосування:
Кондитерська, Масложирова, Молочна, М'ясопереробна
Консистенція:
Рідкий
Характеристика:
Жиродисперсний
Кольори:

Купити Аннато хочуть ті виробники, які прагнуть збільшити термін придатності продукції без додавання штучних консервантів, антиокислювачів. У харчовому натуральному барвнику Аннато містяться антиоксиданти, які і дозволяють продукту довго зберігати свої початкові характеристики.

В компанії «Еко Ресурс» можна купити барвник Аннато у різних видах. У нас представлені водорозчинні форми барвника під торговою маркою «АКВАНАТ Аннато», жиродисперсні – під торговою маркою «ЕКОТОН Аннато», а також у вигляді водорозчинного порошку. Можлива поставка в будь-яких кількостях. Ми гарантуємо високу якість барвників і доступні гуртові ціни.

Області застосування:
Кондитерська, Корми для тварин, Масложирова, Молочна, М'ясопереробна, Хлібопекарська, Екструдовані продукти
Кольори: