Кармін АКВАНАТ Е120

Кармін – натуральний барвник (Е120) універсального призначення, отриманий методом екстракції з комах виду Coccus Sactis. Він надає харчовим продуктам помаранчеві, червоні, сині та фіолетові відтінки. Натуральний барвник кармін є одним з найбільш стійких до світла, температури і окислення, що робить сферу його застосування максимально широкою.

Червоний барвник кармін знайшов своє застосування у виробництві ковбасних виробів та м'ясних делікатесів. Дійсно, продукція м'ясопереробки далеко не завжди має привабливий колір і червоний кармін відмінно рятує положення. Також натуральний кармін незамінний при виробництві алкогольних  (лікерів, настоянок) і безалкогольних (лимонадів) напоїв. Він надає їм привабливого з маркетингової точки зору коліру.

Дана речовина може мати різні відтінки. Синій, червоний та блакитний віддіток барвнику купують для виготовлення молочних десертів і кондитерських виробів. Також харчовий барвник кармін Е120 використовується у фармацевтиці та косметичній промисловості.

Харчові барвники:
Натуральні барвники
Області застосування:
Смакоароматичні суміші, Кондитерська, Молочна, М'ясопереробна, Рибопереробна, Фруктово-ягідні наповнювачі та джеми, Хлібопекарська
Консистенція:
Рідкий, Порошкоподібний
Характеристика:
Водорозчинний, Вододисперсный, Кислотостійкий
Кольори:

Барвник E120 представлений водорозчинною формою під торговою маркою «АКВАНАТ Кармін» і жиродисперсною – під торговою маркою «ЕКОТОН Кармін». Наші виробничі потужності дозволять Вам придбати барвник кармін Е120 в будь-якій кількості.

Області застосування:
Кондитерська, Масложирова
Кольори: