Знайти рішення Консультація технолога
Барвники, фарбувальні екстракти та інгредієнти для харчової промисловості

Новини компанії «ЕКО РЕСУРС УКРАЇНА»

Еко Ресурс Еко Ресурс Україна на Food Ingredients Europe 2021
Підписатися на розсилку

Еко Ресурс Україна на Food Ingredients Europe 2021

Компанія ЕКО РЕСУРС УКРАЇНА відвідала найбільшу виставку-конференцію Food Ingredients Europe 2021 у Франкфурт-на-Майні, Німеччина. Виставка відбулася 30 листопада - 02 грудня та стала провідною світовою подією в галузі харчових інгредієнтів.

Міжнародні лідери у сфері харчових продуктів зустрічаються раз на два роки, щоб поділитися своїми новітніми рішеннями. Унікальність виставки - в її широкому тематичному охопленні: від виробництва сировини та інгредієнтів до випуску готового продукту, його упаковки та контролю якості. Виставка стала довгоочікуваним майданчиком для офлайн спілкування, обміну досвідом і, звичайно ж, для проведення переговорів.

Основні актуальні тренди на ринку харчових інгредієнтів - альтернативні види білка для веганських продуктів з різних джерел (протеїн з бобових культур, перероблених комах та інших видів). Даний напрямок дуже затребуваний і перспективний через зростання попиту на веганські продукти, має широке застосування в кінцевих продуктах - аналогових сирах, морозиві, супах, стейках, м'ясі та бургерах. Ще одна актуальна тенденція у виробників харчових продуктів - заміна білого барвника діоксиду титану Е171 через його можливу заборону в ряді країн Європи. В якості альтернативи ринок пропонує барвники на основі рисового крохмалю і карбонату кальцію.

Представники компанії ЕКО РЕСУРС УКРАЇНА провели ряд важливих зустрічей з партнерами та покупцями, які дозволили розвинути колишні партнерські зв'язки та знайти нових постачальників інноваційної сировини. Відбулося багато корисних знайомств і продуктивних переговорів, в ході яких обговорювали, як успішно реалізовані кейси, так і перспективи розвитку співпраці.

Безумовно, ми дуже задоволені відвідуванням Food Ingredients Europe 2021. Бажаємо всім учасникам та гостям виставки нових цікавих зустрічей, ефективної співпраці та плідних ділових контактів!

 

 


 

 

Вгору
Мы используем куки, чтобы пользоваться сайтом было удобно