Знайти рішення Консультація технолога
Барвники, фарбувальні екстракти та інгредієнти для харчової промисловості

Сертифікати «ЕКО РЕСУРС»

Виробництво харчових інгредієнтів відповідає принципам HACCP і вимогам сертифікації системи менеджменту безпеки харчових продуктів ISO 22000:2018
Виробництво харчових інгредієнтів відповідає принципам HACCP і вимогам сертифікації системи менеджменту безпеки харчових продуктів ISO 22000:2018

Політика в галузі якості та безпеки харчової продукції ТОВ «ЕКО РЕСУРС УКРАЇНА»

ТОВ «ЕКО РЕСУРС УКРАЇНА» -  компанія-виробник харчових добавок: харчових барвників і ароматизаторів, рослинних екстрактів, функціональних сумішей і смакоароматичних добавок. Засновники Підприємства та його провідні фахівці мають достатній позитивний досвід роботи в цій галузі.

За період свого існування Компанія досягла фінансової стабільності та міцних ринкових позицій в Україні, зарекомендувала себе як надійний і добросовісний постачальник. Ці успіхи були досягнуті за рахунок високого професіоналізму фахівців, використання сучасних технологій та обладнання при виробництві харчових добавок з наступною реалізацією.

Висока якість, безпека та конкурентоспроможність продукції, що випускається - основа економічного розвитку Компанії і корпоративної культури, спрямованої на виконання вимог міжнародних стандартів менеджменту якості, нормативної та законодавчої документації України щодо безпечності і найбільш повне задоволення потреб споживачів.

Наша стратегія

 • Зберігати існуючі і освоювати нові ринки збуту продукції.
 • Розробляти і виводити на ринок необхідні споживачеві види продукції.
 • Підвищувати якість і безпеку продукції, що випускається на основі вимог і очікувань споживачів.
 • Зберегти трудовий колектив, підтримувати сприятливий психологічний клімат, який сприяє своєчасному виявленню проблем і їх ефективному вирішенню.

Наші принципи

 • Клієнт - головне джерело нашого добробуту і розвитку, що вимагає безумовної поваги.
 • Сучасність - завжди йти в ногу з часом і на крок попереду, використовуючи в своїй діяльності сучасні технології виробництва і методи управління.
 • Якість нашої продукції, послуг має відповідати вимогам споживачів і перевершувати їх очікування.
 • Чесна, вільна та відкрита конкуренція, заснована на якості продукції, компетентності працівників та доступності цін.

Для реалізації Політики керівництво ТОВ "ЕКО РЕСУРС УКРАЇНА" зобов'язується:

 • Підвищувати ефективність діяльності Компанії, її конкурентоспроможність, враховуючи інтереси  споживачів і трудового колективу.
 • Виробляти якісну та безпечну продукцію, що відповідає законодавчим вимогам, з урахуванням вимог і побажань споживачів.
 • Постійно підтримувати і розвивати Систему управління безпечністю харчової продукції відповідно до вимог стандарту ISO 22000:2018.
 • Удосконалювати технології та виробниче середовище для поліпшення якості, підтримки безпеки, поліпшення споживчих властивостей продукції.
 • Розвивати професійну компетенцію і відповідальність співробітників за якісне виконання ними посадових обов´язків.
 • Підтримувати і розвивати довготривалі партнерські, взаємовигідні відносини з Постачальниками для безперебійного і своєчасного забезпечення Компанії якісною і безпечною сировиною та матеріалами. 
 • Реалізовувати ефективний обмін інформацією з питань якості та безпечності продукції із зовнішніми організаціями та всередині компанії.

Керівництво ТОВ "ЕКО РЕСУРС УКРАЇНА", в особі Генерального директора компанії Карпенко Олексія Миколайовича, бере на себе відповідальність за якість і безпеку виробленої продукції і зобов'язує своїх співробітників відповідально слідувати політиці в області якості і безпеки.

Ми віримо, що всі приєднаються до нас в своїй прихильності до Системи управління безпечністю харчової продукції і зроблять це стилем свого життя.

Вгору
Мы используем куки, чтобы пользоваться сайтом было удобно