Знайти рішення Консультація технолога
Барвники, фарбувальні екстракти та інгредієнти для харчової промисловості

Сучасні лабораторії «ЕКО РЕСУРС УКРАЇНА»

Лабораторія розробок і застосування

Лабораторія розробок і застосування

При розробці нових барвників та інгредієнтів ми приділяємо особливу увагу трендам та інноваціям у галузі виробництва харчових продуктів.

Якість у союзі з інноваціями – це основа, якою ми керуємось у наших діях. ЕКО РЕСУРС УКРАЇНА застосовує науку, технології та інновації до традицій у галузі харчових барвників. Ми знаходимося в постійному пошуку високоякісних харчових барвників, ґрунтуючись на свідомому виборі сировини для досягнення найкращих колірних результатів. Наші розробки спрямовані на надання кольору, аромату, текстури широкому спектру продуктів харчування та напоїв, щоб зробити їх більш привабливими та корисними.

Розробки новинок асортименту ведуться з використанням знань не лише конкретних барвників та природних характеристик натуральної сировини, але й з урахуванням сучасних технологічних процесів на виробничих лініях клієнтів.

Створення нових рецептур ведеться безперервно. Частина розробок ініціюється самими клієнтами під конкретні потреби харчових виробництв.

Технологи тестують інгредієнти безпосередньо на харчових продуктах та розробляють детальні рекомендації щодо застосування інгредієнтів у виробництві харчової продукції.

Наші барвники:

  • зручні для застосування;
  • дають стійкий бажаний результат;
  • знижують витрати під час виробництва харчової продукції;
  • дають більше користі та функціональності.

 

Лабораторія контролю якості

Лабораторія контролю якості

Всі продукти компанії на всіх етапах виробництва проходять обов'язковий контроль якості.

Контроль колірних параметрів ведеться на цифровому колориметричному обладнанні з використанням моделі колірних координат CIELAB.

Спектрофотометр, колориметр, рефрактометр, прецизійні ваги, рН-метр, мікроскоп, мішалки для рідин, емульгатори та мініміксери – це наші лабораторні інвестиції в якість продукту.

Вгору
Мы используем куки, чтобы пользоваться сайтом было удобно